Oferta

Oferujemy Państwu szkolenia BHP oraz całą gamę szkoleń zawodowych z zakresu spawalnictwa, elektroenergetyki, obsługi maszyn, montażu rusztowań różnego typu, szkolenia z zakresu obsługi i konserwacji wózków jezdniowych oraz wiele innych dostosowywanych do zmieniającego się zapotrzebowania rynku. W swojej ofercie posiadamy również szkolenia miękkie z zakresu sprzedaży, zarządzania i efektywnego rozwoju firmy. Szkolenia dla kadry kierowniczej z zakresu ekonomii, marketingu oraz szeroko pojętego public relations.

Nasze Ośrodki Szkoleniowe wyposażone są w nowoczesne multimedialne urządzenia wspomagające proces nauczania. Posiadamy bogate zaplecze dydaktyczne, które gwarantuje wysoki poziom prowadzonych kursów. Jesteśmy bardzo elastyczni dostosowujemy się do Państwa potrzeb. Istnieje możliwość zorganizowania kursu zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Szkolenia przeprowadzane przez nasze ośrodki cieszą się dużym autorytetem w środowisku lokalnym jak i poza nim. Nasze certyfikaty tłumaczone są na język angielski i w równej mierze są respektowane przez pracodawców w innych krajach.

Nasza firma kompleksowo zajmuje się badaniami środowiskowymi, aby zapobiec chorobom zawodowym i innym oferujemy organizację badań środowiskowych z zakresu: pomiaru hałasu, oświetlenia, zapylenia, substancji chemicznych, drgań i wibracji, mikroklimatu, wydatku energetycznego oraz pól elektromagnetycznych.

Proponujemy prowadzenie dokumentacji kadrowo-personalnych w sprawach związanych ze stosunkiem pracy, zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej.

  • Biuro Bezpieczeństwa Pracy
    z Ośrodkiem Szkolenia Zawodowego

  • ul.: Portowa 16Z, 44-102 Gliwice
    tel.: (+48 32) 238 27 87