Dlaczego my?

Doświadczenie

Biuro Bezpieczeństwa Pracy z Ośrodkiem Szkolenia Zawodowego istnieje na rynku od przeszło 20 lat przez cały okres naszej działalności zdążyliśmy w pełni poznać naszych klientów dzięki czemu świadczone przez nas usługi poparte latami doświadczeń nie mają sobie równych.

Konkurencyjne ceny

Każdorazowo nasza oferta jest analizowana i indywidualnie dopasowywana do wymagań klienta.

Fachowa kadra

Zatrudniamy wysokiej klasy wykładowców, dzięki czemu pozyskana przez kursantów wiedza jest fachowa i rzetelna. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje zawodowe.

Rozpiętość naszej oferty

Naszą firmę wyróżnia przede wszystkim pełna kompleksowość świadczonych usług.

Dysponujemy własnymi Ośrodkami Szkolenia Zawodowego, wyposażonymi w nowoczesne urządzenia multimedialne wspomagające proces nauczania. Posiadamy bogate zaplecze dydaktyczne, które gwarantuje wysoki poziom prowadzonych kursów.

Nasze Ośrodki Szkoleniowe świadczą pełną ofertę z zakresu szkoleń BHP, szkoleń zawodowych, szkoleń miękkich oraz specjalistycznych.

Posiadamy specjalistów odpowiedzialnych za Ochronę Środowiska, oferując tym samym wykonywanie Pomiarów Środowiska Pracy.

Zapewniamy profesjonalną i szybką pomoc podmiotom gospodarczym, instytucjom i inwestorom, co umożliwia efektywne podnoszenie ich standardów bezpieczeństwa pracy oraz ochrony środowiska.

Doradztwo Kadrowo-Płacowe to również dziedzina w której świadczymy usługi.

Nasza działalność w tym zakresie obejmuje całościowe prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązaniem stosunku pracy jego rozwiązaniem lub wygaśnięciem zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Usługi w zakresie płacowym prowadzone przez nas w pełni wyręczają pracodawcę w naliczaniu wynagrodzeń, rozliczanie pracowników pod kątem podatku i ZUS-u zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie.

Referencje

To zadowoleni klienci, którzy wracają i nowi którzy się pojawiają.

Certyfikaty 

W pełni potwierdzające kompetencje oferowanych usług.

  • Biuro Bezpieczeństwa Pracy
    z Ośrodkiem Szkolenia Zawodowego

  • ul.: Portowa 16Z, 44-102 Gliwice
    tel.: (+48 32) 238 27 87